TOPWAREZ.LT
Pratybų atsakymai
Patarlė:
Kvailiausi būdai išgarsėti

Kvailiausi būdai išgarsėti
 

 

Williamas Hungas - Amerikos „Minedas'

Šis kinų kilmės amerikietis studentas tapo beprotiškai populiarus 2004 m., kai dalyvaudamas atrankoje į konkursą „American Idol' (amerikietiška „Muzikos Akademija') beviltiškai blogai atliko Ricky Martino dainą „She Bangs!'

- Ėėė, aš tikrai mėgstu muziką. Ji - labai gerai! Noriu gyventi iš muzikos, - pareiškė Hungas konkurso atrankos komisijai ir užtraukė Ricky Martino „She Bangs!' Ir užtraukė, beje, nė kiek ne prasčiau už Minedą.
Komisijoje sėdėjusi Paola Abdul vos laikė juoką, o teisėjas Simonas Cowellas net nustebo:
- Na, žinai, tai šimtmečio siurprizas...

Į kitą atrankos etapą W.Hungas, aišku, nepateko. Užtat tuoj pat tapo tarptautine įžymybe. Per pirmąją savaitę jo interneto svetainė sulaukė 4 milijonų lankytojų, Williamas sudalyvavo keliose dešimtyse populiariausių JAV televizijos pokalbių šou, straipsniai apie jį pasirodė didžiausiuose žurnaluose ir laikraščiuose. Gal kam nors vyruko jau pagailo? Neskubėkite verkti, kol nesuskaičiavote pinigų!

2004 m. kovo 8 d. „Koch Entertainment' pasirašė su W.Hungu leidybinę sutartį ir pirmas jo albumas tapo sensacija! Parduota 195 000 vienetų! Verk, Minedai! Spalio mėnesį buvo išleistas kalėdinis W.Hungo albumas, o 2005 m. liepą - trečiasis, „Laimingos vasaros su Williamu Hungu'... Deja, šį sykį „atlikėją' ištiko nesėkmė - paskutinio albumo niekas nebepirko, 15 minučių W.Hungo šlovės baigėsi...


Bulgarų 'ydolai'

Geras pavyzdys užkrečiamas, o blogas - užkrečiamesnis. Paklausykite, kodėl Kirkorovą prajuokino atrankos į 'Bulgaria Idol' dalyvė Valentina Hasan, kuri nuoširdžiai įsitikinusi, kad Mariah Carrey dainavo būtent šiuos žodžius ir būtent taip. Manome, jums aišku, kad į tolimesnį etapą ji nepateko, o štai interneti žvaigžde tapo. Hmm, ir kas dar drįsta tvirtinti, kad lietuviai blogiausi dainininkai?..



Na, o vargšas pyragėlių kepėjas Trifonas iš tos pačios Bulgarijos, tikriausiai ir dabar ramiai miegoti negali, vis žagsi kažkieno pasaulyje paminėtas. Ir mini jį toli gražu ne už tai, kad moka gražiai Michaelį Jacksoną imituoti. Kitą vertus, bent jau juokinga...


Gary Brolsma - „Numa-numa-jė'
2004 m. lapkričio 6 d. apkūnokas dvidešimtmetis amerikietis Gary Brolsma internete patalpino filmuką, kuriame energingai lūpomis kartoja dainą „Numa-numa'. Amerikoje tai tapo fenomenu! G.Brolsma kaip svečias buvo kviečiamas ir dalyvavo ne vienoje televizijos laidoje, jį rodė MTV, VH1 (kiek mūsų profesionalų apie tai svajoja!). Tik štai, kuklus vyrukas iš Niu Džersio savo šlove visai nesidžiaugia.
Kaip teigė pats G.Brolsma, pirmą sykį JAV nežinomą dainą jis išgirdo japoniškame animaciniame filmuke, kurį rado internete. Padarė klipuką, vėliau jį net patobulino, o po metų šlovė, taip ir neatnešusi jokio pelno, vaikiną tiesiog „užkniso'. „Jis per prievartą ir be jokio noro tapo interneto įžymybe!' - 2005 m. rašė „The New York Times', kuriam Gary atsisakė duoti interviu. Nuo to laiko jis visiškai nebebendrauja su žiniasklaida ir tikriausiai svajoja būti užmirštas.

O be reikalo. Galėtų vykti gastrolių į Lietuvą, užsiprašyti didelių honorarų - čia žiūrovai prie „dainuojančių' tik lūpomis jau pripratę, nevykėlių koncertus lanko, o ir užsieniečiai pagarboj...

 


Florence Foster Jenkins - dieviškas balsas (???)

1868 m. gimusi Florence žymiausių JAV sopranų tapo tik dėl to, kad visiškai neturėjo nei klausos, nei balso. Tačiau publika ją dievino, ir moteriškė džiaugėsi savo beprotišku populiarumu, nė nesuvokdama, kad visi į jos koncertus veržiasi tik pasijuokti. Pati Jenkins buvo šventai įsitikinusi, kad yra didi dainininkė, ir nesikuklindama lygino save su žymiausiais to meto sopranais, o juokelius, kurie dažnokai per jos pasirodymus pasigirsdavo iš publikos, vadino tik „profesinio konkurentų pavydo apraiškomis'.
Vis dėlto juokeliai ją šiek tiek nervino, tad koncertavo Jenkins itin retai, dažniausiai Niujorko „Ritz-Carlton' pobūvių salėje, kur žiūrovų skaičius buvo itin ribojamas. Pakvietimus ir bilietus dalydavo pati dainininkė, tad į vidų patekdavo tik draugai ir vienas kitas išrinktasis.
Sulaukusi 76 m. Jenkins galiausiai pasidavė nuolatiniams publikos maldavimams ir 1944 m. spalio 25 d. surengė atvirą pasirodymą prestižinėje „Carnegie Hall' salėje. Liaudis koncerto taip laukė, kad bilietai į jį buvo išparduoti likus kelioms savaitėms iki renginio...

Gal koncerto metu publika labai garsiai kvatojo, bet praėjus mėnesiui po šio renginio Jenkins mirė.



Ghyslainas Raza - „Žvaigždžių karų vaikis'

1988 m. gimęs kanadietis pagarsėjo kaip „Žvaigždžių karų vaikis', kai 2003 m. gegužės mėnesį į internetą netyčia pateko jo paties nufilmuotas vaizdelis.

Tiesiog G.Raza nufilmavo save sukiojantį golfo lazdą taip, lyg tai būtų koks ginklas. Vaizdelį vaikinas nufilmavo vidurinės mokyklos, kurioje mokėsi, studijoje ir, savo nelaimei, pamiršo juostelę. Ji prasivoliojo rūsy kelis mėnesius, kol tikrasis juostelės savininkas aptiko, ką nufilmavo G.Raza. Aišku, vaizdelis tuoj pat apkeliavo visus draugus ir atsidūrė internete. Po poros savaičių kažkas vaizdelį „pataisė' - pridėjo muziką iš filmo, lazerinio kardo garsus ir privertė beisbolo lazdą švytėti. Sako, tai padarė Bryanas Dube, „Raven Software' programuotojas, bet tai nesvarbu.

Netrukus visame pasaulyje prasidėjo siužeto „tobulinimo' manija - nauja muzika, nauji efektai, tyčiojosi visi kaip norėjo, kad tik būtų juokingiau. Nejuokinga buvo tik pačiam „Žvaigždžių karų vaikiui'. Pranešama, kad G.Raza siaubingai gėdijosi ir puolė į depresiją. Klipe jis atrodo kvailas dručkis, tad visi tyčiojosi. Kilo diskusijos dėl asmens privatumo, o išgarsėjusiam vyrukui teko lankytis pas psichologą ir ištverti gydymą nuo depresijos. Beje, nuo jos jis taip ir nepasveiko iki šiol...

Štai kaip sunku kartais tom žvaigždėm! O jūs dar juokiatės, kad kiekvienas žvaigžde gali būti. Net svajojate patys/pačios tapti. Et, ar verta - visi juokiasi, ir jokios naudos...


Dickas Assmanas - prisistatė, kad pagarsėjo...

Dar 1995 m. šiam degalinės Saskačevane (Kanada) savininkui jo vardas „suteikė' tarptautinės žvaigždės statusą. Juk nenuostabu, kad kai prisistatai Pimpalu Šiknažmogiu (būtent tai reiškia šio vyruko vardas ir pavardė angliškai), žmonės atkreipia į tave dėmesį. Tuo metu besidarbavusį Kanados miesto Regina Viktorijos aikštės stotyje Assmaną atrado Davidas Lettermanas - žymus JAV televizijos vedėjas, kurį žiauriai prajuokino vyruko vardas. 1995 m. liepos 24 d. Davidas pasikvietė Dicką į savo laidą, ir šis visą mėnesį buvo nuolatiniu D.Lettermano svečiu, o rugsėjį atlikta apklausa parodė, kad jo vardą girdėjo bent 49 procentai kanadiečių!



Įdomiausia, kad ši išgarsėjimo istorija baigiasi gerai! D.Assmanas buvo kviečiamas dalyvauti rinkimuose, sulaukė krūvos komercinių pasiūlymų pasirodyti reklamose ir visiškai nekomercinių pasiūlymų tuoktis! „Assmanija' baigėsi ramiai ir neskausmingai, kai rugpjūčio mėnesį D.Assmanas apsilankė Edo Sullivano teatre, kur D.Lettermanas, atsidėkodamas už dalyvavimą laidose, įteikė jam rožių puokštę ir atsisveikino.
Vis dėlto nepatarčiau jums dėl tokios šlovės savo vaikelį pavadinti... na, nerašysiu čia kaip. Gal suaugęs ir pagarsėtų, bet vaikystės draugų juokus prisiminęs tikrai nepadėkotų...



Mahiras Cagri - „Mano tave bučiuoti!!!'

Šis turkas sėkmingai galėjo tapti tikru Borato prototipu. Jis pagarsėjo 1999 m., kai gausiai nuotraukomis iliustruotą asmeninį Mahiro tinklalapį, kuriame vyrukas itin netaisyklinga anglų kalba mėgino išreikšti savo meilę akordeonui bei kelionėms, aplankė milijonai lankytojų. Naiviojo turko tinklalapis buvo toks juokingas, kad įkvėpė sukurti daug panašių bei parodijuojančių interneto svetainių.

Pats Mahiras vėliau prisiekinėjo, kad jo puslapį „nulaužė' hakeriai ir pridėjo ten frazių, kurių jis niekada nerašė. Tokių kaip „Aš mėgstu seksą' ir t.t. Kad ir kaip ten būtų, šios svetainės populiarumas tapo vienu pirmųjų netrukus visus užgriuvusio „interneto fenomeno' pranašų. Beje, jis ir pats įsitikinęs, kad tapo Sachos Coheno įkvėpėju, kuriant Borato personažą, tad filmui išpopuliarėjus nuvyko į Londoną ieškoti būdų, kaip iš to pasipelnyti...

Štai kelios populiarios Miharo frazės:
„Who is want to come TURKEY I can invite... Shi can stay my home.....' (Kas norėti atvykti į TURKIJA, aš gali iškviesti... Ji galės apsistoti mano namuose...)
„I like music, I have many many music enstrumans my home I can Play.' (Aš mėgstu muziką. Turiu diaug diaug muzikos enstramentų mano namuose aš galiu groti...')

admin · 2017-12-18 05:00 · 1181 peržiūrėjo

Komentarai:

Spausk Patinka!
Komentatorių TOP 10
shule.lt