10 įspūdingų išgyvenimo istorijų
10. Supermodelis, kurios kūne yra 11 metalinių strypų
Žavingas ir gražus supermodelis Katrina Burgess išgyveno tragišką autoįvykį. Ji, lėkdama 120 km/h greičiu savo automobiliu „BMW M5“, patyrė avariją, per kurią Katrinai lūžo kaklas, stuburas, šonkauliai, buvo sužeistas pilvas, pradurti plaučiai. Šiandien jaunos moters kūnas yra sutvirtintas 11 metalinių strypų, daugybę varžtų ir kitokių metalinių detalių. Gydytojai privalėjo lūžusius moters kaulus sutvirtinti ir sujungti dirbtiniu būdu. Moteris kovojo už savo gyvybę ir praėjus 5 mėnesiams po avarijos galėjo gyventi be nuskausminamųjų.
9. Arono Ralstono istorija
1975 m. gimęs Aronas Lee Ralstonas buvo paprastas mechanikas-inžinierius ir alpinistas. Vienos kelionės po kalnus Jutos valstijoje metu, didžiulis akmens luitas prispaudė vyro ranką, jį įkalindamas kalnuose. Vyrui teko dešinę ranką amputuoti pačiam.
Vyras ramiai keliavo po „Canyonland“ nacionalinį parką, kai 362 kg sveriantis akmens luitas prispaudė jo ranką. Keliautojas niekam nebuvo pranešęs, kur išvyko, todėl žinojo, kad pagalbos nesulauks. Jis kelias dienas gulėjo prispaustas akmens, kol baigėsi jo vandens atsargos. A. L. Ralstonas buvo įkalintas ir negalėjo pajudėti. Pasibaigus vandeniui jis pradėjo gerti savo paties šlapimą. Vyras ant uolos išraižė savo gimimo ir būsimos mirties datą, o į turėtą video kamerą įrašė atsisveikinimą šeimai bei draugams. A. L. Ralstonas buvo beveik pasidavęs, kai pasiryžo atšipusiu peiliu amputuoti ranką. Išsilaisvinęs vyras keliavo link civilizacijos. Pakeliui sutikta keliautojų šeima pagirdė nelaimėlį ir iškvietė pagalbą.
A. L. Ralstonas vėliau išleido knygą, kurioje aprašė savo neįtikėtiną patirtį. 33 metų A. Ralstonas ir toliau užsiiminėja alpinizmu. Jis gyvena normalų gyvenimą, yra laimingai vedęs ir turi vaiką.
8. Wenseslao Moguelis išgyveno 9 kulkas
Meksikos revoliucija buvo ginkluotas, 7 metus trukęs susirėmimas tarp piliečių ir valdžios. 1915 m. kareivis Wenseslao’s Moguelis buvo sučiuptas priešininkų ir nuteistas mirties bausme be teismo. Šaulių būrys į vyrą šovė 9 kartus, įskaitant ir kontrolinį šūvį į galvą. Egzekutoriai W. Moguelį paliko gulėti, galvodami, kad šis jau nebegyvas. Tačiau vyrui per stebuklą pavyko likti gyvam ir išsigelbėti. Jis gyveno visavertį ir energingą gyvenimą. Fotografijoje pavaizduota, kaip W. Moguelis duoda interviu radijo šou.
7. Moteris, kuri smegenų operacijos metu pagimdė vaiką
24 metų rusė Yulia Shumakova iš Jekaterinburgo vieną dieną darbe neteko sąmonės ir atsidūrė ligoninėje. Tuo metu ji buvo 32 savaites nėščia. Gydytojai, atlikę tyrimus, galvoje aptiko auglį. Moters vyrui buvo pasakyta, kad 96 procentai tokių pacientų miršta. Tačiau gydytojai vis dėl to nusprendė atlikti smegenų operaciją, kurios metu buvo papildomai atliktas Cezario pjūvis ir išgelbėtas kūdikis. Motinos meilė savo vaikui išgelbėjo juos abu. Y. Shumakovai buvo sėkmingai pašalintas auglys ir gimė sūnus.
6. Frankas Selakas, per savo gyvenimą patyręs aštuonis mirtinus incidentus
Kroatas, muzikos mokytojas, Frankas Selakas laikomas laimingiausiu žmogumi žemėje. Jis nebegali keliauti lėktuvu, traukiniu ir autobusu, nes visose šiose transporto priemonėse patyrė mirtinus incidentus. Traukinys nuvažiavo nuo bėgių ir įlėkė į ledinį vandenį, autobusas patyrė avariją, lėktuvo durys atsivėrė ir nuplyšo skrydžio metu, dvi jo vairuojamos mašinos užsidegė kelyje, o vieną kartą jis nuvažiavo nuo kalnų kelio ir nusileido ant medžio. Reikia pridurti, kad, nepasiant visų nelaimių, šis vyras loterijoje laimėjo 1 milijoną JAV dolerių.
5. Iškritęs iš traukinio vyras vos nebuvo perpjautas pusiau
Šis incidentas Trumanui Duncanui atsitiko 2006 m. birželį. Geležinkelio darbuotojas darbo metu paslydo ir parkrito ant bėgių priešais atvažiuojantį traukinį. Jis stengėsi pasitraukti, kad traukinys jo neperpjautų pusiau. Traukinys užkabino vyrą ir tempė bėgiais keliasdešimt metrų. Incidento metu buvo nupjautos vyro kojos, pažeistos kepenys. T. Duncanas paskambino pagalbos telefonu ir pagalbos laukė 45 minutes. Jam buvo atliktos 23 įvairiausios operacijos.
4. Juliane Koepcke išgyveno žaibą ir lėktuvo katastrofą
Kaip manote, kas yra pavojingiau – būti nutrenktam žaibo, patirti lėktuvo katastrofą ar būti išmestam iš skrendančio lėktuvo? Vidurinės mokyklos moksleivė Juliane Koepcke patyrė visas šias nelaimes. 1971 m. žaibui trenkus į lėktuvą šis patyrė avariją. Mergina drauge su visa sėdyne buvo išrauta iš lėktuvo. Ji buvo vienintelė išgyvenusi iš 93 lėktuve buvusių keleivių. Mergina per stebuklą nusileido ant žemės. Ji patyrė tik akies sužeidimą, kelis įbrėžimus ir kelis kaulų lūžius. Tiesa, J. Koepcke nusileido viduryje džiunglių. Tuomet ji prisiminė savo tėvo biologo žodžius, kad ten, kur teka upė, ten yra gyvybė. Mergina plaukė palei upės tėkmę 9 dienas, kol ją pastebėjo ir išgelbėjo.
3. Žemės drebėjimas vyrą palaidojo 27 dienoms
20 metų amžiaus fermos darbininkas Khaleedas Hussainas po Pakistane praūžusio žemės drebėjimo, po savo namo nuolaužomis buvo palaidotas 27 dienas. Vyras buvo visiškai įstriges, nes nuolaužos buvo prispaudusios jo rankas ir kojas. Per stebuklą vyras buvo išgelbėtas. Jis atsipirko tik dešinės kojos lūžiu.
2. Kūdikis su retu augliu gimė du kartus
Keri McCartney buvo ketvirtą mėnesį nėščia, kai gydytojai jos negimusio vaiko kūne aptiko greipfruto dydžio auglį. Auglys stabdė kūdikio kraujotaką ir silpnino jo širdelę. Gydytojai nusprendė pamėginti išgelbėti vaiką: jie ketvirtą mėnesį nėščiai moteriai atliko operaciją, per kurią ištraukė vaikelį. Pašalinę auglį medikai vaiką sugrąžino į motinos įsčias. Per stebuklą vaikas išgyveno ir po dešimties savaičių gimė be jokių komplikacijų. Mergaitė, vardu Macie Hope McCarney, išgyveno ypač retą auglį, kuris pasitaiko 1 iš 35 tūkstančių kūdikių.
1. 72 dienas išgyvenę po lėktuvo katastrofos
1972 m. spalio 13 dieną, Pietų Amerikoje, virš Andų kalnų, sudužo Urugvajaus lėktuvas, kuriame skrido 45 regbio komandos nariai su savo draugais ir šeimomis. Lėktuvui nukritus aukštai kalnuose, žmonių išgyvenimo drama truko 72 dienas. 16 keleivių pavyko išgyventi. Jie buvo išgelbėti 1972 m. gruodžio 23 dieną. 10 keleivių žuvo katastrofos metu, likusieji neišgyveno dėl šalčio, maisto stygiaus ir sužeidimų. Tuo tarpu išgyvenusieji 3600 m aukštyje turėjo labai ribotas maisto atsargas, kentė nuolatinius karščio ir šalčio pokyčius, o dėl maisto stygiaus jie neturėjo pasirinkimo. Žmonės buvo priversti valgyti mirusius savo kolegas ir draugus.
demoniukstis | [1177] |
algirdokas | [997] |
Nezinomas | [710] |
KamTasVardas | [675] |
LOOK MY | [345] |
Audrius22 | [336] |
admin | [334] |
pavilion | [251] |
gintis666 | [226] |
Hitman | [190] |